Author: z***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍❤️
顏色: 粉色
Price: HK$334.12
Original Price: HK$349.00
| Material | Aluminum |
| Features | Stereo Speakers |
| Color | Blue |
| Brand | Qetupa |
| Screen Size Range | 7" & Under |
| Screen Size | 7.0" |
| Screen Resolution | 1024 x 600 |
| CPU Brand | Allwinner |
| Wireless Communication Technology | Bluetooth |
| Operating System | Android 14 |
| Cell Capacity | 4000-4999mAh |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| SKU | se260116163170091126708 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.hk/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 3756105 people said the quality is very good!
Author: z***3
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️👍❤️
顏色: 粉色
Author: s***3
Date:
Review: No duro 15 días de uso se apagó y no volvió a prender
顏色: 粉色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.